Adrián Hatla

* 1998

Střední škola

Gymnázium Open Gate, absolvováno 2017

Vysoká škola

Anglo-American University, obor Business Administration, zahájeno 2017

Emailová adresa

adrian.hatla@gmail.com

Nejoblíbenější předměty

Ekonomie, anglický jazyk, český jazyk

Cíle

Získat co nejvíce zkušeností při vysokoškolském studiu. Rozšířit si obzory na zahraniční stáži. Uplatnit se v oboru a získat pracovní pozici v některé z renomovaných českých firem. Na vrcholu kariéry si založit vlastní firmu.

Zájmy

Hra šachu, veslování na dračích lodích, kajakování

Představení studenta

Celé mé dětství jsem vyrůstal v malé vesničce poblíž Nového Bydžova zvané Humburky. Navzdory útlému věku jsem vždy věděl, že chci dokázat skvělé věci a více rozvíjet svůj potenciál. Díky rozhodnutí rodičů přestěhovat se blíže našemu hlavnímu městu, jsem měl možnost nastoupit na osmileté gymnázium Open Gate.

Na Open Gate jsem nastoupil v 11 letech do primy. Celých osm let jsem tu nejen studoval, ale i neomezeně rozvíjel své zájmy, poznával nové lidi a objevoval svět. V Open Gate jsem se za těchto pár let stačil změnit z ustrašeného primána na cílevědomého oktavána, který míří na jeho vysněnou univerzitu.

Pro mě již dlouho byla Anglo-American Univerzity mou první volbou vysoké školy. Jsem rád, že je to právě tato škola, na které mám možnost studovat obor Business Administration. Proto jsem vděčný Nadaci The Kellner Family Foundation za podporu mého vysokoškolského studia. 

Adrián Hatla

2017

Zpět na hlavní stránku

Probíhá ověření zadaných údajů. Nezavírejte, prosím okno prohlížeče a vyčkejte na dokončení.