Ibolya Běláková

* 1995

Střední škola

Gymnázium Open Gate, absolvováno 2015

Vysoká škola

Keio University, Japonsko, zahájeno 2016

E-mail:

belakova.ibolya@gmail.com

Nejoblíbenější předměty

Angličtina, Ekonomie

Cíle

V budoucnu si chci i nadále zlepšovat své jazykové schopnosti především v japonštině a korejštině a přicházet na nové, pokud možno stále efektivnější způsoby, jak pomáhat lidem v mé komunitě i mimo ní.

Zájmy

Mou největší vášní jsou jazyky, miluji ale i klasickou hudbu a hru na hudební nástroje, dobrovolnictví v téměř jakékoliv podobě a poznávání nových koutů světa.

Představení studenta

Narodila jsem se v Uherském Hradišti a nejdříve žila v Uherském Brodě. Poté čtyři roky střídavě v Itálii a Jihlavě. Studovala jsem na základní škole ZŠ Londýnská na Vinohradech a později na gymnáziu Open Gate v Babicích. Na základní škole jsem se především věnovala klasickému baletu a hře na piano, poté jsem se ale začala více zajímat o čínská bojová umění a jazyky - především angličtinu. Díky nepřebernému množství extrakurikulárních aktivit na Open Gate jsem se dostala i k debatování, jezdectví, čínštině a mnohým dobrovolnickým aktivitám, které se staly nedílnou součástí mého volného času i mou láskou. Účastnila a jsem se mnohých modelů OSN i NATO a zároveň pokračovala v samostudiu jazyků, například korejštiny, tibetštiny a latiny, i hudebních nástrojů jako příčná flétna.

Své zapálení k sdílení vědomostí jsem nejvíce uplatnila při vedení kroužku japonštiny na Open Gate. Abych se mohla věnovat studiu mých oblíbených témat jako je politologie a ekonomie a zároveň si prohlubovat znalosti japonštiny a japonské kultury, rozhodla jsem se nastoupit na vysokou školu v Tokiu.

 

Ibolya Běláková
Zpět na hlavní stránku

Probíhá ověření zadaných údajů. Nezavírejte, prosím okno prohlížeče a vyčkejte na dokončení.