Simona Benedetti

* 1992

Střední škola

osmileté gymnázium OPEN GATE gymnázium a základní škola, s.r.o, ČR
ukončeno maturitní zkouškou a IB diploma program, 2012

Vysoká škola

bakalářské studium na Unicorn College, ČR | The Hague Univerzity, NL
tříletý obor Ekonomie a Management
zahájeno říjen 2012

E-mail

sima.benedetti@gmail.com

Nejoblíbenější předměty

Angličtina, Španělština, Ekonomie

Cíle

Nejprve bych ráda úspěšně zakončila mé bakalářské studium na Unicorn College. Mým největším cílem je uplatnit se v oboru a to především v zahraničí.

Zájmy

Tanec, atletika, přátelé, cestování a poznávání všeho nového

Představení studenta

Narodila jsem se v Praze. Nyní bydlím nedaleko tohoto velkoměsta, a to v Říčanech u Prahy. Již od třetí třídy na jazykové škole jsem poznala, že mě baví studium jazyků a to převážně angličtiny. V roce 2005 mi byla poskytnuta velkolepá příležitost, jak si angličtinu vytříbit ještě lepé. Šance studovat na Open Gate jsem využila a udělala přijímací testy. Za to, že jsem školu mohla studovat, mohu být vděčná jedině Nadaci THE KELLNER FAMILY FOUNDATION, která mě po celou dobu mého sedmiletého studia plně podporovala. Touto cestou ještě jednou srdečně děkuji.

Když jsem si v předposledním ročníku vybírala předměty na IB Diploma Program, věděla jsem, že ekonomie je velmi důležitá pro orientaci v obchodním a podnikatelském světě. Tento obor mne vždy zajímal a věřím, že po úspěšném absolvování Unicorn College, oboru Ekonomie a Management, budu moci pokračovat v dalším studiu - magisterském. Zde bych se ráda specializovala na Business Management, a to především v zahraničních zemích jako je například Amerika.

Mimo studijní povinnosti se snažím věnovat tanci, sportu a hudbě. Mám ráda pohyb a akce, které mě udržují stále aktivní, ať už svůj čas věnuji čemukoli. Ocením každou dobrou literaturu a ráda cestuji. To totiž velmi podporuje moji zvědavost k poznávání nových míst, kultur a lidí.

Simona Benedetti
Zpět na hlavní stránku

Probíhá ověření zadaných údajů. Nezavírejte, prosím okno prohlížeče a vyčkejte na dokončení.