Další krok…

Tak si zrovna přemýšlím nad mým dalším tříměsíčním počínáním. Po velmi zajímavé zahraniční zkušenosti už jsem zpět zaběhlá v českém jazyce, škole i prostředí. Poslední dobou však hodně vzpomínám na to, jaké to bylo touto dobou v Holandsku. Proto mé budoucí plány budou rozhodně směřovat zpět do zahraničí ať už by to mělo být kdekoli.

Unicorn College mě neustále udržuje v pohybu, neboť studium dvou ročníků najednou není zcela tak jednoduché, jak jsem si ze začátku představovala a myslela. Z druhého ročníku mám momentálně asi pět předmětů a ze třetího další čtyři. Ale zatím vše zvládám celkem dobře. Zkouškové také dopadlo v rámci mých možností dobře a tím pádem mě čeká už pouze poslední celý rok studia. Kvůli mému ročnímu pobytu v zahraničí, se moje studium prodlužuje o půl roku.

Od počátku listopadu se kromě školy vyskytlo několik pracovních příležitostí, které jsem přijímala, aniž bych si uvědomovala, kolik toho již mám v plánu na několik týdnů dopředu. Dalo by se říci, že můj rozvrh ve škole byl už takhle plný a já si nabrala ještě několik brigád nezávisle na sobě. Zajímavou brigádou se pro mě stala pozice hostesky v O2 aréně, kde jsem se od prosince mohla zúčastnit několika zajímavých koncertů a sportovních akcí, na které se člověk třeba jen tak nedostane. Jako druhou ze zajímavých prací se pro mě stala měsíční zkušenost v PPF bance, kde jsem měla možnost objevit jiná odvětví informací a dokumentů. Ani zkušenost ve Fitness odvětví mi nebyla k zahození a dopomohla mi k mému vlastnímu - převážně tedy fyzickému - rozvoji. Ve společnosti Provident Financial, s.r.o. pracuji již nějakou dobu na recepci a tím, že se o mě šířily dobré ohlasy po firmě, dostala jsem nabídku nové pozice a to v IT Development oddělení. V této branži mám alespoň možnost využít mé poznatky nabyté během studia na UnicornCollege, která vystupuje převážně jako IT škola. Novým oborem se pro mě také stala nabídka pozice Projekt Manager a zároveň i Marketing Manager. Jedná se o malou nově rozvíjející se firmu a já mám možnost u těchto snad velmi úspěšných začátků být. Marketing mě bavil jako obor vždy a organizování lidí a akcí je jedním z mých budoucích vysněných cílů. Proto jsem neváhala a dané pozice také přijala jako jednu z mých dalších povinností. Z těchto pozic budu pomáhat realizovat školení a vzdělávací programy pro firmy, ale i žádostivé jednotlivce v oborech jako jsou IT vývoj, ale také cauching a prezenční dovednosti. Jak článek vypovídá, opravdu mám o zábavu postaráno a nenudím se jediný den v týdnu :).

Důležitým úkolem tento rok se pro mě stala také bakalářská práce, kterou budu obhajovat v únoru příštího roku. Vybrat si téma nebylo úplně jednoduché. Na můj původní nápad mi vedoucí profesor řekl, že by to bylo na práci disertační. Na práci bakalářskou jsme téma tedy hodně usměrnili, ale pořád bude o čem psát. Problém bude, abych se vůbec vešla do určeného rozměru. Nakonec jsme se shodli na tématu v odvětví hotelnictví. Mým cílem bakalářské práce bude zkoumat profesionalitu, kvalitu a normy hotelových zařízení. Závěrem bude zmíněn následný návrh na zlepšení. Toto téma se totiž velmi shoduje s mým budoucím životním směrem. Ráda bych si sama zřídila hotel. Tímto budu mít možnost ponořit se velmi hluboko do celkové problematiky tohoto oboru a najít mezeru na trhu, která by mohla pomoci mému plánu.

Co mě dalšího čeká tento rok? I pro mě samotnou je to dobrá otázka. Jediné co vím, že se budu snažit, aby byl ještě lepší jak ten předchozí. Proč? No protože pokud nebudeme mít cíle se každým rokem, měsícem a dnem zlepšovat, učit a vzdělávat dále, náš život by se stal velmi omezujícím na to, co jsme se již naučili. Je tu však mnohem více a je jenom na nás to stále objevovat. Jinak nás bude zpomalovat naše nevědomost a rozvoj, jak osobní i globální, by neměl šanci vyvíjet se kupředu. Proto mějme cíle vysoké a každým dnem se snažme pro to něco udělat. Nestihnete se vzpamatovat a budete na samém vrcholu.  

Od doby, co jsem se vrátila ze zahraničí, jsem také dostala několik nabídek z modelingu nebo focení. Toto je jedna z ukázek mé rozvíjející se kariéry :).

S Krtečkem na Halovém Mistrovství Evropy v Atletice. Tato pohádková postavička se stala maskotem celé události a dokonce dárečkem pro zlaté medailisty. Zlatou medaili nám vyhrál například Pavel Maslák v běhu na 400 metrů a nebo také Jakub Houša v běhu na 1500 metrů.

 

Další krok…
Další krok…