Naši stipendisté| Hana Tyburcová

Hana Tyburcová

* 1999

Střední škola:

Gymnázium Open Gate, absolvováno roku 2018

Vysoká škola:

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, šestiletý obor Veterinary medicine (program v angličtině), zahájeno 2018, předpokládané dokončení v roce 2024 titulem MVDr.

E-mail:

hanca.tyburcova923@gmail.com

Nejoblíbenější předměty

biologie, chemie, angličtina, čeština

Cíle

Mým hlavním cílem je úspěšné absolvování oboru veterinární medicíny. Dále bych chtěla rozšířit své obzory i v oboru kynologie. V budoucnu bych ráda měla svou vlastní smečku psů a spokojenou rodinu. Po absolvování univerzity bych své znalosti chtěla zužitkovat na veterinární klinice a především je použít k pomoci co největšímu množství zvířat a k jejich bližšímu poznání.

Zájmy

Nejraději trávím svůj čas se zvířaty. Poslední dva roky jsem hlídala několik psů. Dále se ráda věnuji jezdectví. Jsem seriálový fanoušek a zbožňuji jídlo. I přes to se ale ráda seznamuji s novými aktivitami. Ráda trávím svůj čas cvičením v posilovně a cestováním s přáteli a rodinou.

Představení studenta

Narodila jsem se v Litvínově, kde jsem později chodila na tamnější gymnázium. V deváté třídě jsem přestoupila na gymnázium Open Gate. Zde jsem mohla studovat až do své maturity díky podpoře Nadace The Kellner Family Foundation a úspěšně jsem absolvovala českou i mezinárodní maturitu IB. Poslední rok svého studia jsem přehodnotila své cíle a rozhodla se studovat veterinární medicínu. Celý rok jsem se intenzivně věnovala studiu biologie, kterou jsem mezi svými předměty neměla, až jsem se dostala na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na obor Veterinary Medicine. Mojí inspirací pro tento směr byla především láska k psům, koním a kočkám.

Hana Tyburcová
Zpět na hlavní stránku

Probíhá ověření zadaných údajů. Nezavírejte, prosím okno prohlížeče a vyčkejte na dokončení.