Naši stipendisté| Pavlína Havránková

Pavlína Havránková

* 1999

Střední škola:

Gymnázium Open Gate, absolvováno roku 2018

Vysoká škola:

University of New York in Prague, čtyřletý obor Psychologie, zahájeno 2018, předpokládané dokončení v roce 2022 titulem Bc.

E-mail:

pavhavrankova@gmail.com

Nejoblíbenější předměty

psychologie, biologie a anglický jazyk

Cíle

Můj momentálně největší cíl je úspěšně dokončit studium psychologie na University of New York in Prague. V oboru psychologie je poměrně těžké získat zkušenosti ještě před dokončením vysokoškolského studia. Ráda bych tedy vynaložila co nejvíce sil k získání praxe v daném oboru se zaměřením na to, co mě doopravdy baví.

Zájmy

četba, cizí jazyky, florbal, volejbal, jóga, cestování, procházky, návštěvy výstav výtvarného umění

Představení studenta

Na základní školu jsem nastoupila ve svém rodném městě Litoměřicích. Přes veškeré životní překážky a mou tehdejší velmi složitou rodinnou situaci jsem se nakonec dostala do Prahy. Zde se mi v roce 2010 vyskytla úžasná možnost začít studovat na gymnáziu Open Gate. Díky laskavému příspěvku od Nadace The Kellner Family Foundation jsem toto gymnázium úspěšně zakončila českou maturitní zkouškou a IB certifikáty z psychologie, biologie a angličtiny. Během středoškolského studia jsem čtyři roky působila ve studentské radě, získala stříbrnou úroveň Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu a v rámci zdokonalení jazyků jsem byla na výměnném pobytu s partnerskými školami ve Francii a Anglii. Dále jsem jako dobrovolnice doučovala anglický jazyk, pomáhala ve školní kavárně a zapojila jsem se do práce v neziskové organizaci pomáhající cizincům se integrovat v České republice.

Díky Open Gate a takto pestrému středoškolskému životu jsem našla obor, jímž je psychologie, který mě velmi baví, a u kterého jsem si jistá, že je to ten pravý na následující 4 roky. Když se potřebuji odreagovat od studijních a pracovních povinností, nejraději zabořím hlavu do knížky, anebo vyrazím na krátkou procházku.

Pavlína Havránková
Zpět na hlavní stránku

Probíhá ověření zadaných údajů. Nezavírejte, prosím okno prohlížeče a vyčkejte na dokončení.