Projekt Univerzity

Studovat v zahraničí nemusí být nesplnitelným snem. Díky finančním grantům od nadace potkáte české talentované studenty v Oxfordu, Yale a na mnoha dalších prestižních univerzitách.

Více

Pro zájemce o projekt Univerzity

Přihlášky do projektu Univerzity pro akademický rok 2021/2022 budeme přijímat od 1. února do 30. dubna 2021.

Ani dříve, ani později. Informace k přihlášení do projektu postupně zveřejňujeme na tomto webu.

Pro konzultace jsme vám k dispozici na uvedených kontaktech.
Všechny blogy

Blogy studentů

Sto devadesát tři. Přesně tolik absolventů gymnázií a dalších středních škol začalo v posledních 11 letech díky Nadaci The Kellner Family Foundation studovat na prestižních univerzitách. Konkrétně v akademickém roce 2020/2021 v zahraničí i v České republice takto stále studuje 53 mladých lidí z České republiky.

Chcete vědět, jak pobyt v zahraničí hodnotí nebo s jakými nesnázemi se v začátcích potýkali? Čtěte jejich blogy. O své studijní i mimoškolní zážitky se dělí s ostatními. Píší o tom, jak vypadá každodenní život v univerzitním kampusu nebo jaké jsou jejich plány do budoucna. Dozvíte se nejen o náročnosti univerzitních zkoušek, ale i o tom, jak tráví volný čas nebo jak překonávají nástrahy zahraničního studia. Zápisky studentů mohou pomoci v rozhodování těm, kteří se na univerzitu teprve chystají a neví, pro kterou se rozhodnout.

Kde jsou naši stipendisté

Londýn, New York nebo nizozemský Haag a další místa po celém světě – tam všude studují mladí lidé, kteří získali grant Nadace The Kellner Family Foundation. Sledujte, kam přivedla české studenty touha po vzdělání a kam by mohla zavést i vás. Přečtěte si zážitky na blogu studenta nebo se blíže seznamte s organizací univerzity na jejích webových stránkách.

Za pomoci filtru zjistíte, kde je nebo bylo kolik našich stipendistů. Na mapě jsou studenti řazení podle akademických roků. Když si vyberete rok a univerzitu, tak se zobrazí jména všech stipendistů nadace, kteří na této univerzitě aktuálně studují, nebo studovali.