Naši stipendisté| Jenifer Němcová

Jenifer Němcová

* 2002
STŘEDNÍ ŠKOLA:

Gymnázium Mladá Boleslav, Palackého 191/1 (2013 – 2015)

Open Gate – gymnázium a základní škola (2015 – 2021)

VYSOKÁ ŠKOLA/UNIVERZITA:

Leiden University, Campus The Hague, NL

AKTUÁLNÍ EMAIL:

jenifrosnmc@gmail.com

Nejoblíbenější předměty

španělský jazyk, psychologie

Cíle

Ráda bych zajišťovala bezpečnost občanů České republiky a zastupovala zájmy této země na mezinárodní úrovni. Život prožít, ne přežít.

Zájmy

street dance (doposud členkou závodní složky taneční skupiny Team GJ), motorsport a automobily (docházení do autoservisu), cestování a podnikání spontánních výletů

Představení studenta

Ačkoliv jsem se narodila v Praze, většinu svého dosavadního života jsem prožila v Mladé Boleslavi, městě automobilů. Možná i proto miluji řízení a zajímám se o motorsport. Ve volném čase chodím pomáhat do autoservisu a spolužákům se starám o správné nahuštění pneumatik. V Mladé Boleslavi jsem také dva roky chodila na místní gymnázium. Poté jsem přestoupila na Open Gate a můj život se začal ubírat trochu jiným směrem. Zaměřila jsem se více na jazyky a zamilovala jsem si španělštinu.

Kromě automobilů patří mezi mé koníčky cestování a tanec, kterému se věnuji od dětství. Poslední tři roky studia na gymnáziu jsem například byla členkou taneční skupiny Team GJ v Říčanech, kde jsem se zaměřila na styl street dance. Ráda komunikuji s lidmi a řeším krizové situace. Rozhodla jsem se studovat bezpečnostní studia, a to na Leiden University v Haagu v Nizozemsku, za což vděčím Nadaci The Kellner Family Foundation. V budoucnu bych ráda zajišťovala bezpečnost České republiky a zastupovala zájmy naší země na mezinárodní úrovni. 

Jenifer Němcová

Všechny články

Zpět na hlavní stránku

Probíhá ověření zadaných údajů. Nezavírejte, prosím okno prohlížeče a vyčkejte na dokončení.