Open Gate 2023

Den otevřených dveří na škole Open Gate

Open Gate 2023

Pro zájemce z řad rodičů, zákonných zástupců a jejich dětí připravilo gymnázium se základní školou Open Gate Den otevřených dveří. Koná se ve čtvrtek 18. ledna 2024 od 16:00 hodin v areálu školy v Babicích u Prahy. Zažijete unikátní atmosféru, projdete si areál Open Gate, prohlédnete si koleje pro studenty a setkáte se s žáky, studenty, učiteli a vedením.

Stejně jako v předchozích letech budete mít možnost probrat podmínky stipendií s kolegyní Petrou Štětkovou, která se u nás věnuje projektu Open Gate a doprovází studenty gymnázia procesem žádosti o sociální stipendium i během jejich studia na této škole. Nově se navíc můžete informovat o možnosti získání akademického stipendia na gymnáziu Open Gate. Je určeno pro talentované děti z běžných rodin s čistým ročním příjmem do 1 milionu korun, které si nemohou dovolit platit školné (více zde). Oba typy stipendií škola nabízí díky podpoře Nadace The Kellner Family Foundation.

Program Dne otevřených dveří


16:00 | Otevření areálu školy v Babicích u Prahy

Prohlídky areálu školy v doprovodu studentů gymnázia budou probíhat od 16:00 hodin. Studenti si zájemce vyzvednou u školního divadla. Poslední prohlídka je plánována v 17:00 hodin.

16:30 | Otevření sportovní haly
Informační stánky o základní škole, gymnáziu a stipendiích od Nadace The Kellner Family Foundation.

17:30 – 17:40 | Prezentace ředitelky školy ve sportovní hale

17:45 – 18:15 | Představení gymnázia ve sportovní hale

17:45 – 19:00 | Představení základní školy v učebnách ZŠ

18:15 – 19:30 | Informační stánky ve sportovní hale; vedení školy vám bude k dispozici pro individuální rozhovory.

Od 16:30 do 18:00 hodin bude připraven program pro děti a jejich doprovod v hale kolejí a za budovou kolejí.

Navštívit Open Gate můžete rovněž mimo Dny otevřených dveří. Stačí se pouze předem domluvit. Pro návštěvu na základní škole napište Markétě Lepičové na lepicova@opengate.cz; na gymnáziu se obraťte na Janu Hojerovou, hojerova@opengate.cz.

Zajímají-li vás informace o sociálních a akademických stipendiích, spojte se s jejich koordinátorkou Petrou Štětkovou z Nadace The Kellner Family Foundation. Kontakty na ni najdete zde.