Slyšeli jste už o Focusmate.com?

Online vzdělávání mi poslední dobou vyhovuje více než každodenní docházka na univerzitní kampus. V této části semestru mě zaměstnává Financial HRM, Talent Management a Construction & Analysis of Questionnaires. I když jsem asi nikdy neměla zajímavější předmět, než je právě Talent Management, neznamená to, že mi někdy nechybí špetka motivace. Nedávno jsem ale našla řešení!

Focusmate je platforma, kde se můžete v 50minutových časových intervalech spojit s kýmkoli na světě. Představte si, se spojíte třeba s PhD studentkou farmakologie z USA. Nejprve si společně nastavíte cíle, kterých chcete do konce schůzky dosáhnout a pak se začnete soustředit na svou práci. Když uplyne čas, zeptáte se doktorandky, které cíle stihla splnit a ona se zeptá zas vás. Ale proč mi něco tak jednoduchého pomáhá?

Po absolvování 187 schůzek s lidmi nejrůznějších povolání a národností musím říct, že mi Focusmate opravdu zlepšuje mou produktivitu. Práci do školy, která se dříve roztáhla přes celý den, zvládám už ráno a poté mám zbytek dne volna. Navíc se mi moc líbí, jak skvělou komunitu Focusmate tvoří.

Pravdou je, že narazíte opravdu na nejrůznější lidi. V hlavě mi utkvěla třeba Linda, Senior Health Promotion Specialist pro Minnesotu, která po celou dobu chodila na běžícím páse. Pamatuji si také na původem libanonskou studentku z Německa, která na mě na konci schůzky spustila česky. Jestli i vás někdo zaujme, rozhodně se neváhejte zeptat na jejich detaily práce/studia!

Slibuji vám, že pokud Focusmate okusíte, nebudete litovat.

 

Slyšeli jste už o Focusmate.com?
Slyšeli jste už o Focusmate.com?
Slyšeli jste už o Focusmate.com?
Slyšeli jste už o Focusmate.com?