Poslední semestr a konečně vysněná promoce na Žofíně

Ve svém úplně prvním příspěvku na blog jsem se zmínila o tom, že promoce na UNYPu a ESC bývají ve velkém stylu v Žofínském paláci.

Bylo to před necelými 4 lety a teď už můžu pomalu začít odpočítávat dny. Pravda, ještě jsem nenapsala bakalářku a nesložila státnice, ale spíš mě znervózňuje, co si obléknu v ten den na sebe!

To byl žert. Samozřejmě je pro mě nyní priorita bakalářská práce, posledních pár zkoušek, státnice a v neposlední řadě kongres. Není toho málo, ale spánkovým deficitem také (zatím) netrpím. V minulých příspěvcích jsem o kongresu, který se bude konat v dubnu v Čechách, psala. Vše podstatné je už zařízeno, účastníci jsou přihlášeni, přednášející připraveni, organizační tým ve stresu...

Přihlásilo se na 300 účastníků z celé Evropy a už se těším, až okusí trochu té naší české kultury ve společenském programu, kde je pro ně přichystaný klasický hasičský bál, vábení jelenů, tombola, hokejové fandění v hospodě (promítat se bude samozřejmě zápas z Nagana v roce 1998) a další.

Do té doby však musím posbírat data, zanalyzovat je a sepsat to do jedné úhledné eseje – bakalářské práce. Odvážně jsem si dobrovolně stanovila datum odevzdání měsíc před oficiálním termínem. Na Apríla. Do toho samého data také musím poslat přihlášky na magisterské obory. Mým favoritem je dvouletý výzkumný program v oblasti klinické a zdravotní psychologie. Tak doufám, že mi toto datum přinese štěstí a na konci srpna se budu stěhovat do Leidnu v Holandsku.

Další články z blogů

Všechny články