Pomalu ale jistě se blížíme do finále

Od mého posledního příspěvku se toho moc nezměnilo. I nadále mám plné ruce práce s dokončováním mého třetího ročníku studia.

Pokračoval jsem v práci na mém autoportrétu - vystoupení, které jsem vytvořil na jaře tohoto roku a musím říct, že všechen trénink, zkoušky a konzultace s mnoha ostatními umělci a učiteli se vyplatily.
Vystoupení se shledalo s neuvěřitelným ohlasem u zkouškové komise i u diváků.

Na začátku června toto vystoupení objednal ostravský festival Cirkulum, a tak jsem se vydal na jeden víkend zpět do mé krásné domoviny, abych mé nové vystoupení “otestoval” i před českým publikem. Zpět do školy, kde mne čekala první prezentace konceptu pro mou teoretickou bakalářskou práci, kterou budu odevzdávat na podzim. Téma jsem si zvolil mně velmi blízké: „Jak navrhnout a vytvořit novou žonglérskou rekvizitu“.

O víkendu mne nečekal žádný odpočinek, ale intenzivní víkendové “oprašování” našeho třídního představení KID, na které znovu přiletěl náš italský režisér Francesco Sgró. V červenci nás totiž s mými spolužáky čeká mini turné s tímto představením. Naší zastávku v Praze jsem pomáhal organizovat, a tak jsem byl  i tímto projektem dost zaneprázdněn. Po všech komplikacích jsme konečně našli scénu, kde můžeme naše představení odehrát.

Tímto bych chtěl tedy všechny pozvat 11.7. do divadelního sálu galerie současného umění DOX v prazškých Holešovicích. Konec mého studia se pomalu ale nezadržitelně blíží a já se nemohu dočkat, až začnu tvořit mé závěrečné vystoupení.

Mockrát děkuji Nadaci The Kellner Family Foundation za podporu mého vysněného studia.

Další články z blogů

Všechny články