Konec bakaláře na Oxfordu

Červnem 2018 jsem ukončila své bakalářské studium na Oxfordu. Musím říct, že i přes náročné zkouškové jsem si posledních pár bakalářských měsíců moc užila, hlavně proto, že jsem se konečně naučila se nepřepracovávat a pravidelně po práci sportovat. I přes tento work-life balance jsem byla nakonec spokojená s výsledky, které mi otevřely cestu na oxfordské PhD v psychiatrickém výzkumu, kde budu nastupovat v říjnu.

Ohledně nástupu na PhD mám dobrý pocit, jelikož jsem se během posledního roku na tuto výzkumnou oblast specializovala vybranými předměty i výzkumným projektem, takže přesně vím, do čeho jdu. Budu pracovat v Psychopharmacology and Emotion Research Lab u profesorky Catherine Harmer a můj výzkum se nejspíš bude zaobírat antidepresivními léky.

Těším se na další tři roky v Oxfordu a jsem Nadaci Kellner Family Foundation moc vděčná za to, že mě během mého bakalářského studia podporovali a tím mi dovolili se naplno věnovat studiu. Doufám, že jednou budu moci mé zahraniční vzdělání uplatnit k obohacení českého psychologického výzkumu a psychologické péče.

Konec bakaláře na Oxfordu