KID

Polovinu mých prázdnin jsem strávil na turné s mými spolužáky a naším společným představením KID.

Pět celovečerních představení, které jsme uvedli ve třech zemích s deseti účinkujícími studenty našeho ročníku ze všech koutů světa bez jakéhokoliv režiséra či produkčního. Kombinace vskutku náročná, ale musím přiznat, že i přes všechen stres (spojený s pomocí organizace představení v ČR) jsem si naše společné a velmi přínosné dobrodružství velmi užil.

Za celou dobu na turné jsem si ale bohužel vůbec neodpočinul.

A tak jsem druhý měsíc mých prázdnin strávil v mé rodné zemi, vystoupil jsem na několika festivalech a během odpočinku jsem pročítal literaturu pro mou bakalářskou práci.

Od chvíle, kdy začal školní rok, ovládly můj život 3 věci - psaní bakalářské práce, tvorba závěrečného vystoupení a posilování, abych prošel závěrečný fyzický test.

K tomu všemu jsem byl v říjnu osloven Generálním Konzulátem České republiky v Šanghaji, jestli bych nemohl vystoupit na jejich oslavách založení ČSR.

Naštěstí jsem stihnul většinu mé bakalářské práce napsat už během září, a tak jsem mohl potvrdit mé vystoupení.

Po mnoha návštěvách Čínské ambasády a vízového centra v Haagu jsem jeden den před mým odletem konečně držel v ruce mé vízum a mohl jsem odletět.

Celkem 3 dny v Šanghaji. 1 den vystoupení a 2 dny turistiky byl pro mne velmi intenzivní kulturní i profesionální zážitek.

V tuto chvíli jsem zpět v Rotterdamu a moje bakalářská práce na téma Design a tvorba nového žonglérského objektu je úspěšně odevzdána, odprezentována a čeká na ohodnocení.

Další na seznamu: prosincové fyzické testy a tvorba závěrečného třídního skupinového představení, která začíná na konci ledna.

Nemohu se dočkat až se budu moci plně soustředit na tvorbu mého závěrečného sólového vystoupení.

Děkuji KFF za stálou podporu.