A je to tady!

Roztřesený autobus, únava, nervozita. Když jsem zavřela oči a snažila se usnout, viděla jsem všechny blízké, kteří se přišli se mnou rozloučit na nádraží, vzpomínala jsem na zážitky z prázdnin a myslela na to, co mě tam daleko v cizině čeká. Popravdě jsem měla trochu strach. Přestávka na benzínové pumpě, něco rychlého k snědku a pokračování v jízdě. Z krátkého spánku mě probudilo svítání. Vypadalo to na pěkný den. Kde to jsme? V Londýně…

Pobrat všechna přetížená zavazadla a spěchat do metra. Popojet pár stanic a najít vlak, který mě doveze do Chesteru. Všechno šlo téměř hladce až na to, že jsem byla vyčerpaná, bez energie, hladová a nervózní.

Welcome to Chester! Usměvaví lidé mě vítali na univerzitě. A je to tady…

První tři týdny jsou již za mnou a musím říct, že moje pochyby a nervozita byly úplně zbytečné. Mám spoustu nových přátel, obory, které mě více než baví a pronajatý pokoj v pěkném domku s báječnými spolubydlícími. Chester je nádherné, tiché město, plné nepřeberných možností.

Už jsem odevzdala svůj první úkol a slabý větřík před bouří pomalu ustává. Uvidím, jak si povedu v dalších měsících. Ale určitě se s Vámi o svoje nastávající zážitky zase někdy ráda podělím.   

 

 

A je to tady!
A je to tady!