Týden inovací 2022

Týden inovací 2022

Týden inovací 2022

Už v pondělí 10. října nás čeká hlavní událost letošního Týdne inovací 2022 - mezinárodní konference v Cubex Centrum Praha.

Na co se těšit vám ve videu představí Sasha Michailidis, který během mezinárodní konference Týdne inovací 2022 moderuje dva panely – Věda je odvaha a Etika a inovace.

Týden inovací 2022
Týden inovací 2022 | pozvánka

Panel Věda je odvaha vzniká s naší podporou a proto vám můžeme nabídnout vstup na tento panel zdarma. Stačí zadat kód VEDAJEODVAHA při zakoupení vstupenek přes web Týdne inovací nebo zde. Platí na základní vstupné.

Týden inovací 2022, Věda je odvaha

Na výborně obsazeném panelu Věda je odvaha vystoupí od 14.20 do 15.30 také prof. Radek Špíšek, vědec a šéf biotechnologické společnosti SOTIO, patřící do skupiny PPF, který je zároveň členem správní rady naší nadace.

Dalším diskutujícím je Pavel Kohout, absolvent University of Cambridge. Pavla jsme podporovali čtyři roky během jeho univerzitního studia oboru Engineering. Po ukončení studií se vrátil zpět do České republiky, aby zde uplatnil své mezinárodní zkušenosti. Založil se spolužáky z univerzity startup na digitalizaci průmyslu - Inovec Technology.

Srdečně vás zveme do pražského Cubexu (Na Strži 2097/63, Praha 4).

Týden inovací 2022 | Program mezinárodní konference