Sezóna zkoušek se rychle blíží

Klid se pomalu rozpouští, když si uvědomím množství zapomenutých znalostí. Moji přátelé jsou pevně zakotveni v knihovně - což je také můj nový domov.

Jedinou útěchou je pomalu vracející se slunce. Květy různých barev vylézají z udusané země. Narcisy vypučely kolem mé každodenní cyklistické stezky. Poskytují mi potěšení jejich jasnou září. Jízda na kole v Londýně není pro slabochy. Někdy jsem přesvědčen, že se mě taxikáři snaží aktivně srazit z mého kola. Silnice jsou nebezpečné a chodník je plný naštvaných chodců. I přes tyto obtíže, je cyklistika stále lepší než metro ve špičce.

Cvičení je důležité pro zachování duševní rovnováhy. Nedávno jsem začal pravidelně plavat. Nedělám to jen pro výkon. Hlavní je, že jsou zde funkční sprchy. Měl bych se opravdu snažit rentovat lepší byt v příštím roce. Také jsem začal pravidelně běhat v Hyde Parku. Je to docela pěkné místo, v některých částech to skoro vypadá, jako byste ani nebyli ve městě. Doufám, že budu mít možnost najít bydleni v blízkosti Hyde Parku na příští rok. Bayswater se zdá být cenově dostupné. Budu muset udělat další průzkum. Myslím, že jsem podcenil, jak důležité je mít hezký domov, když jsem v loňském roce hledal ubytování. Jsem odhodlán najít něco mnohem lepšího. Bohužel, Londýn se zda být nejhorším místem ve světě pro nalezení cenově dostupného místa k bydlení.