Prázdniny skončily, práce začíná

Léto začíná v Aberystwythu a po zkouškovém období mi nastal čas velkých změn. Čas, který jsem obyčejně věnoval studiu, jsem zničehonic neměl jak vyplnit, tak jsem zase začal rozesílat životopisy a do týdne jsem byl přijat na tři místa.

Recepční v hotelu, pracovník v nedaleké jogurtárně a do kuchyně v McDonalds. Aberystwyth je studentské město a s příchodem prázdnin studenti město z velké části opouštějí a vystřídají je rodiny a důchodcovské zájezdy z celého Walesu, kteří se do Aberystwyth sjíždějí na dovolené. Právě proto jsem se rozhodl v Aberu přes prázdniny zůstat a upsat se na plný úvazek k práci. Už asi měsíc pracuji kolem 50 hodin týdně a nemůžu si to vynachválit.

Počasí v Aberystwyth je překrásné. Ostrému sluníčku přes den se schovávám v továrně, hotelu, či kuchyni McDonaldu a po příchodu z práce ve večerních hodinách se posbíráme s ostatními studenty, většinou mezinárodními, kteří také zvolili prázdniny trávit za Lamanšským průlivem a jdeme si posedět na vyhřátý písek k moři. Přijde mi to dost legrační, že pro většinu studentů prázdniny začaly, zato pro mě spíše skončily v porovnání s  tím, jak moc teď  pracuji.

Rád bych se tímto posledním blogem rozloučil a poděkoval Nadaci za podporu, která mi pomohla zrealizovat druhý ročník. Všem čtenářům mého blogu tedy přeji Čest Práci!