Prázdniny jsou ty tam a zimní semestr v plném proudu

Prázdniny utekly tak, jako obvykle, velice rychle.

S kamarády jsme byli na týden v Německu pod stany a každý den jsme trávili celodenním cyklo-výletem. Jejich cyklostezky jsou opravdu parádně propracované, převážně čisté a hladké. Díky čemuž po nich mohou bruslit i kolečkoví bruslaři. Zkrátka skvělá aktivní dovolená.

Krom volnočasových aktivit jsem chodila na dvě brigády. Mimo obsluhování v restauraci, kde jsem začala dělat už po skončení střední školy, jsem začala chodit do nové práce jako administrativní pracovnice. Jelikož se mi tam zalíbilo, pracuji tam i nadále. Jako servírka už ale nepracuji. Skončila jsem ke konci srpna. Důvodů pro skončení s touto prací bylo více. Sice mě to na jednu stranu mrzí, protože jsem tam hodně zažila a byla to moje první brigáda, a na druhou stranu jsem za to ráda. Alespoň jsem se hnula z místa a poznala něco jiného, co je o trochu blíže mému studiu.

Mezi mé prázdninové plány také patřilo začít s psaním diplomové práce. Ty se však nevyplnily. Každý den totiž bylo co dělat a jelikož bylo převážně krásné počasí, nedokázala jsem si sednout k počítači a plodit své „veledílo“. Namísto toho jsem si užívala léto plnými doušky.

Teď nezbývá než na plný plyn plnit své školní povinnosti. S psaním diplomky jsem začala už v říjnu, do toho jako obvykle přibylo i psaní spousty seminárních a semestrálních prací. Za chvíli tu budou opět zápočty a zkoušky a jako bonus i jedna část státnic – z Ekonomie. Když to nyní takhle pěkně sumarizuji, začínám z toho mít „vítr“. Takže žádné lenošení a zpátky k povinnostem!