Práce pro studentskou unii je skvělý způsob jak lépe poznat svoji univerzitu

Když jsem v květnu žádala o práci recepční v centru pro universitní spolky a kluby, září mi připadalo jako velmi vzdálená budoucnost. Pohovor byl relativně uvolněný a mimo jiné jsem byla dotázána, zda bych zvážila práci asistentky pro Skills4work. Bylo ironické, že jsem se účastnila mnoha jejich lekcí a původně jsem zvažovala, že budu žádat o práci tam. Několik týdnů po pohovoru mi byly nabídnuty obě pozice a já jsem je s radostí přijala.

Během úvodního školení v polovině září jsem se potkala se svými spolupracovníky a seznámila se s přesnou náplní práce. Všechno pro mě bylo ze začátku nové a připadalo mi to trochu komplikované, ale teď po několika týdnech už jsem schopná na většinu otázek bez problému odpovědět. Můj šéf na mě navíc obdržel kladný ohlas od studentů i zaměstnanců.

Díky práci pro studentskou unii UCL se tady cítím ještě více jako doma. Není vždy jednoduché skloubit všechny přednášky a cvičení s prací, ale vědomí, že si tím rozvíjím tak cenné přenositelné dovednosti, mě ujišťuje, že to stojí za to.