Lovely spring

Letošní jaro bylo jedním z těch nejkrásnějších v mém životě. V minulém příspěvku jsem se zmínila o plánech ohledně naší svatby. Vzali jsme se 22. dubna, celý den byl naprosto úžasný a já mám stále ten pocit, že jsem snad nikdy nebyla šťastnější.

Někteří moji přátelé, spolužáci a učitelé nemohli pochopit, jak je možné skloubit tak náročné studium se svatebními přípravami, které nebyly nejjednodušší, jelikož Michael musel být skoro celé období příprav v Norsku. Musím se přiznat, že jsem si moc užila celé plánování – šaty, dort, dekorace, obřad, svatební menu, fotografové, květiny atd. Oba jsme chtěli mít naší vysněnou svatbu v Praze – obřad v kostele u Svatého Salvátora a poté na Žofíně. Náš sen o perfektní svatbě se splnil a my oba můžeme říct, že svatební den byl jedním z nejkrásnějších v našem životě. A jak jsem vlastně zvládla zkombinovat náročné studium s plánováním svatby?

Nemůžu říct, že to občas nebylo náročné, ale hlavní je že se mi podařilo mít pod kontrolou školu a stejně tak i svatební plánování. Asi bych měla zmínit, že během 5. ročníku jsme měli celkem 11 zkoušek (Infekční a tropické lékařství, Neodkladné stavy v resuscitační péči, Oftalmologie, Forenzní medicína, Medicínská psychologie, Dermatovenerologie, Interní medicína I, ORL, Pracovní lékařství) a dvě zkoušky státní (Neurovědy, Preventivní lékařství). Nějakým zázrakem se mi podařilo získat za „A“ ze všech 11 zkoušek, nedokáži si vysvětlit, jak je to možné, ale asi to svědčí o tom, že když je srdce a mozek v „harmonii“, zvládneme více, než si sami myslíme.

Opravdu si momentálně nemám na co stěžovat. Zrovna jsem dokončila 5. ročník – od mého vysněného titulu už mě dělí pouze 4 státní zkoušky. Užívám si mého nového jména – Eva Robert a obecně, toho být provdána. Je krásný pocit vědět, že jste se někomu stali tím nejdůležitějším člověkem v životě. Ale ještě hezčí pocit je najít někoho, kdo je tím nejdůležitějším člověkem pro Vás.

 

 

Lovely spring
Lovely spring