Další semestr

Další semestr je za mnou a musím říct, že jsem ho zvládl bez větších obtíží. Termíny zkoušek jsem si totiž vybral tak, abych měl dostatek času na přípravu každé z nich. Jediná nevýhoda byla, že jsem měl zkoušky od samého začátku zkouškového období až do posledního týdne. Dopsal jsem tedy úspěšně poslední zkoušku a hned začal nový semestr.

S novým semestrem přišly nové možnosti. Vytvořil jsem si rozvrh dle vlastního uvážení a zapsal si zajímavé volitelné, ale i povinné předměty. Uvidím, jak mě vše bude bavit, ale první dny výuky snad nemohly být lepší.

Dalším faktem je, že jsem se začal více zajímat o finanční trhy. Tomu nejvíce přispěly volitelné předměty z minulého semestru. Nejvíce mě zaujala světová burza měn, tedy největší trh světa. Pomocí fundamentální a technické analýzy se snažím předpovědět vývoj ceny finančních aktiv. Je to zábava, ale musím uznat, že to není úplně jednoduché a pořád se mám co učit.

Abych vylepšil můj životní styl a nebyl pořád jen za počítačem nebo v lavici, rozhodl jsem se pravidelně navštěvovat bazén. Ten se nachází nedaleko místa, kde bydlím. Mám tedy skvělou příležitost si zde zacvičit, a také odpočinout. U místního bazénu se nachází i fitness centrum, které brzy určitě vyzkouším. Třeba přejdu zpět na volné váhy a stroje, ale v poslední době posiluji především s expandéry. Pro zhodnocení jejich efektivity je budu ještě chvíli používat jako hlavní nástroj k cvičení.