logo

Přispíváme k rozvoji společnosti,
zlepšujeme kvalitu života lidí,
pomáháme ostatním k úspěchu.

Setkání se studenty

Načítání přehrávače...

Aktuality

University of Oxford, University of Cambrige, Yale College či Massachusetts Institute of Technology (MIT) – i na takové univerzity zamíří v příštích dnech studenti, kteří získali stipendia v rámci projektu UNIVERZITY, který již šestým rokem organizuje Nadace The Kellner Family Foundation. Převážně na zahraničních univerzitách může v novém akademickém roce díky stipendiím Nadace studovat 57 studentů z České republiky.

Lincoln College s potěšením oznamuje nové stipendium pro studenty z České republiky, kteří byli přijati na Oxfordskou univerzitu. Stipendium poskytuje díky Tomu Druckerovi - člověku s velkým srdcem a českými kořeny.

  Archiv aktualit

Blogy

Zuzana | 07. 01. 2015 | Trable v ráji

Poté, co jsem kvůli zhoršené politické a bezpečnostní situaci byla nucena zrušit mou plánovanou výpravu do Libanonu, kde jsem měla vypomáhat v syrském uprchlickém táboře, byla jsem smířená s tím, že po několika letech strávím zase jednou léto v mém rodném Slaném. Mé neštěstí však udělalo radost mým rodičům, kteří se tak mohli těšit, že se jejich jediná dcera ukáže po půl roce zase jednou doma.

Lukáš | 10. 12. 2014 | Vzhůru ke kariéře…

Poslední dny na univerzitě byly velmi stresující – bakalářská práce ve francouzštině, vyřizování veškeré francouzské byrokracie a závěrečné zkoušky. Do toho všeho ještě snaha získat budoucí zaměstnání a samozřejmě poslední rozlučkové snídaně, obědy a večeře.

Jiří | 08. 12. 2014 | Déjà-vu

Má cesta zpět do USA bylo jedno velké déjà-vu. Přestože jsem nikdy předtím v New Yorku nebydlel, čtyři roky strávené v Bostonu mě dobře připravily na život v tomto rozmanitém velkoměstě.

  Všechny blogy