logo

Přispíváme k rozvoji společnosti,
zlepšujeme kvalitu života lidí,
pomáháme ostatním k úspěchu.

Setkání se studenty

Načítání přehrávače...

Aktuality

University of Oxford, University of Cambrige, Yale College či Massachusetts Institute of Technology (MIT) – i na takové univerzity zamíří v příštích dnech studenti, kteří získali stipendia v rámci projektu UNIVERZITY, který již šestým rokem organizuje Nadace The Kellner Family Foundation. Převážně na zahraničních univerzitách může v novém akademickém roce díky stipendiím Nadace studovat 57 studentů z České republiky.

Lincoln College s potěšením oznamuje nové stipendium pro studenty z České republiky, kteří byli přijati na Oxfordskou univerzitu. Stipendium poskytuje díky Tomu Druckerovi - člověku s velkým srdcem a českými kořeny.

  Archiv aktualit

Blogy

Kristýna | 17. 02. 2015 | Pozor, začíná zima!

Na začátku prosince byli všichni mí angličtí kamarádi připraveni odjet domů na dlouhé vánoční prázdniny, zatímco já jsem se urputně připravovala na mé první zimní zkoušky v Kanadě.

Alena | 09. 02. 2015 | Napsáno, vytisknuto, odevzdáno… A co dále?

Jsou to tři týdny, co jsem s úlevou odevzdala svou bakalářskou práci. Termín odevzdání byl již 16.ledna a téma jsem si vybrala nedávnou ‚Deštníkovou revoluci‘ v Hong Kongu.

Daniel | 03. 02. 2015 | Poslední semestr

Vánoce jsou pryč a tak je opět čas dát se do práce. Dvanáctého ledna tady začíná druhý letošní semestr, který bude zároveň mým posledním na University of Glasgow.

  Všechny blogy