logo

Přispíváme k rozvoji společnosti,
zlepšujeme kvalitu života lidí,
pomáháme ostatním k úspěchu.

Aktuality

University of Oxford, University of Cambrige, Yale College či Massachusetts Institute of Technology (MIT) – i na takové univerzity zamíří v příštích dnech studenti, kteří získali stipendia v rámci projektu UNIVERZITY, který již šestým rokem organizuje Nadace The Kellner Family Foundation. Převážně na zahraničních univerzitách může v novém akademickém roce díky stipendiím Nadace studovat 57 studentů z České republiky.

Lincoln College s potěšením oznamuje nové stipendium pro studenty z České republiky, kteří byli přijati na Oxfordskou univerzitu. Stipendium poskytuje díky Tomu Druckerovi - člověku s velkým srdcem a českými kořeny.

  Archiv aktualit

Blogy

Jan | 18. 11. 2014 | Náplň druhého ročníku

Je polovina listopadu a třetí semestr mého studia se blíží ke konci. Letošní příjezd do Edinburghu vypadal samozřejmě jinak, než ten minulý – vzrušující směs očekávání a nejistoty vystřídal příjemný pocit návratu do známých míst. Rozhodně ale tento ročník není bez zajímavosti, rozepíši se tedy o několika věcech, které letos tvoří náplň mého času.

Jakub | 18. 11. 2014 | Threnodie za klídek aneb [NP[NP][PP[P][NP]]]

Do Skotska jsem se letos vydal již v polovině srpna, už jen proto, že v zaplaceném bytě by bylo hloupé nebydlet.

Nikola | 18. 11. 2014 | Má první náležitá pracovní zkušenost

Přibližně před měsícem a půl jsem se ucházela o pracovní zkušenost v odvětví psychologie, neboť se od nás očekává, že už během studentských let budeme rozvíjet své schopnosti, dovednosti a znalosti spojené s budoucím zaměřením.

  Všechny blogy