logo

Přispíváme k rozvoji společnosti,
zlepšujeme kvalitu života lidí,
pomáháme ostatním k úspěchu.

Setkání se studenty

Načítání přehrávače...

Aktuality

Dveře ke studiím na nejlepších univerzitách světa otevře českým studentům také ve školním roce 2015/2016 projekt Univerzity Nadace The Kellner Family Foundation. Žádosti o příspěvek mohou do sedmého ročníku grantového programu nadaní studenti podávat do 31. května 2015.

University of Oxford, University of Cambrige, Yale College či Massachusetts Institute of Technology (MIT) – i na takové univerzity zamíří v příštích dnech studenti, kteří získali stipendia v rámci projektu UNIVERZITY, který již šestým rokem organizuje Nadace The Kellner Family Foundation. Převážně na zahraničních univerzitách může v novém akademickém roce díky stipendiím Nadace studovat 57 studentů z České republiky.

  Archiv aktualit

Blogy

Pavel | 16. 06. 2015 | Někdo mi ukradl kolo

Připadá mi, že mnoho studentů z nehumanitních oborů se moc nezajímá o vyhlášky a regulace v obci, ve které žijí. Já jsem byl jedním z nich.

Alena | 15. 06. 2015 | Konec nebo začátek?

Posledních pár dní, které si teď tady v Aberdeenu užívám, naznačují, že další kapitola mého života se již blíží ke konci. Můj Univerzitní život brzy skončí – tedy alespoň dokud se nerozhodnu pokračovat ve studiu. Nyní již můžu oficiálně říct, že jsem úspěšně zdolala všechny zkoušky a prošla posledním ročníkem a příští týden se v propůjčeném taláru a tradiční čepici naposledy rozloučím s Aberdeenem a mými přáteli a namířím si to, alespoň na pár týdnů, zpátky do Česka.

Anežka | 01. 06. 2015 | Po zkouškách

Druhý semestr jako obvykle utekl neskonale rychleji než ten první - nevím jestli to bylo přívětivějším počasím, nebo uvyklostí na rychlé akademické tempo, či snad očekáváním letních prázdnin, nicméně mám dojem, že po zimních zkouškách neuplynulo ani pár týdnů a hned byly vypsány termíny zkoušek letních.

  Všechny blogy