logo

Přispíváme k rozvoji společnosti,
zlepšujeme kvalitu života lidí,
pomáháme ostatním k úspěchu.

Setkání se studenty

Načítání přehrávače...

Aktuality

Dveře ke studiím na nejlepších univerzitách světa otevře českým studentům také ve školním roce 2015/2016 projekt Univerzity Nadace The Kellner Family Foundation. Žádosti o příspěvek mohou do sedmého ročníku grantového programu nadaní studenti podávat do 31. května 2015.

University of Oxford, University of Cambrige, Yale College či Massachusetts Institute of Technology (MIT) – i na takové univerzity zamíří v příštích dnech studenti, kteří získali stipendia v rámci projektu UNIVERZITY, který již šestým rokem organizuje Nadace The Kellner Family Foundation. Převážně na zahraničních univerzitách může v novém akademickém roce díky stipendiím Nadace studovat 57 studentů z České republiky.

  Archiv aktualit

Blogy

Nikola | 31. 03. 2015 | Krátké nahlédnutí do akademického života

Rok se s rokem střídá, přibývá nových zkušeností, zodpovědnosti, úspěšně dokončených zkoušek, odevzdaných seminárních prací a samozřejmě také vzpomínek na uplynulou dobu studia. Jak jistě často říkávala a stále říkává mnoho rodičů, studentská léta jsou tím nejkrásnějším obdobím našeho života. Tento fakt jsem si úspěšně vtiskla do paměti.

Michal | 23. 03. 2015 | Šíře studia

Studium matematiky na Cambridge má mimo jiné tu výhodu, že nabízí velkou rozmanitost směřování. Druhák je přibližně doba, kdy si student začíná vybírat. A taky poslední doba, kdy je možné dělat vše. Později je lepší vybrat si jedno odvětví a tím se zabývat.

Barbora | 19. 03. 2015 | Budoucí životní krok v dospělosti

Na konci ledna mi skončil studijní pobyt ve Francii a nastal čas se vrátit do rodné země - České republiky.

  Všechny blogy