logo

Přispíváme k rozvoji společnosti,
zlepšujeme kvalitu života lidí,
pomáháme ostatním k úspěchu.

Setkání se studenty

Načítání přehrávače...

Aktuality

University of Oxford, University of Cambrige, Yale College či Massachusetts Institute of Technology (MIT) – i na takové univerzity zamíří v příštích dnech studenti, kteří získali stipendia v rámci projektu UNIVERZITY, který již šestým rokem organizuje Nadace The Kellner Family Foundation. Převážně na zahraničních univerzitách může v novém akademickém roce díky stipendiím Nadace studovat 57 studentů z České republiky.

Lincoln College s potěšením oznamuje nové stipendium pro studenty z České republiky, kteří byli přijati na Oxfordskou univerzitu. Stipendium poskytuje díky Tomu Druckerovi - člověku s velkým srdcem a českými kořeny.

  Archiv aktualit

Blogy

Šimon | 16. 03. 2015 | 4. rok, část druhá

V lednu jsem měl jako jeden z deseti vybraných vítězů možnost absolvovat New York Philharmonic Global Academy. Od 3. do 15. ledna jsem se stal členem jednoho z nejlepších orchestrálních těles na světě.

Jan | 16. 03. 2015 | Dlouhá cesta před námi

Poslední rok bakalářského studia představuje jakousi přechodnou fázi, kdy se každý musí rozhodnout, zda bude nadále pokračovat ve své akademické dráze k vytouženému magisterskému titulu nebo se pokusí získat pracovní pozici na přesyceném pracovním trhu.

Tereza | 13. 03. 2015 | Tři věci, které jsem se pořád nenaučila

V Londýně už trávím třetí rok. Za tu dobu, co jsem tady, jsem se toho nepochybně naučila hodně o zdejší kultuře a nepochybuji, že toho na mě ještě spoustu čeká. Nicméně jsou věci, které jsem zde zpozorovala už před delší dobou, ale stále je nemůžu pochopit a sžít se s nimi. Tady jsou:

  Všechny blogy