logo

Přispíváme k rozvoji společnosti,
zlepšujeme kvalitu života lidí,
pomáháme ostatním k úspěchu.

Aktuality

Lincoln College s potěšením oznamuje nové stipendium pro studenty z České republiky, kteří byli přijati na Oxfordskou univerzitu. Stipendium poskytuje díky Tomu Druckerovi - člověku s velkým srdcem a českými kořeny.

17. 12. 2013 | Rady pro studenty

V sekci Rozhovory a rady jsme zveřejnili nové texty - rozhovor s Hanou Halfarovou, ředitelkou projektu, ve kterém se dozvíte například jak probíhá výběr studentů do projektu Univerzity nebo co vše musí splňovat žádost o nadační grant. Článek Jak se připravit na studium v zahraničí obsahuje mnoho praktických rad zkušených studentů, určené nováčkům, kteří se teprve chystají na svoji první cestu na zahraniční univerzitu. A do třetice v této sekci najdete text Martina Bucháčka, jak se připravit na přijímací řízení na zahraniční univerzitu.

  Archiv aktualit

Blogy

Patrik | 21. 07. 2014 | Blížící se závěr mého bakalářské studia a plány na magistra

Mé bakalářské studium se blíží pomalu ke konci a já teď skládám svou bakalářskou zkoušku. Nyní mám za sebou úspěšně její první část, kterou jsem složil za jedna.

Daniel | 18. 07. 2014 | Nashledanou Španělsko!

Tak mám tedy za sebou třetí ročník mého studia. Mám za sebou svou zkušenost s programem Erasmus a rok studia a života ve Španělsku. V září se budu vracet po roční odmlce do Glasgow na poslední rok mého čtyřletého studia.

Hana | 11. 07. 2014 | Nový začátek

Milí čtenáři, tento příspěvek je mým posledním a dlouho jsem přemýšlela, co bych měla zmínit, neboť poslední dva měsíce mi zahýbaly jak s akademickým tak pracovním životem. Začátkem zmíním akademické novinky a závěrem si můžete přečíst polemiku o rybce.

  Všechny blogy