logo

Přispíváme k rozvoji společnosti,
zlepšujeme kvalitu života lidí,
pomáháme ostatním k úspěchu.

Setkání se studenty

Načítání přehrávače...

Aktuality

Dveře ke studiím na nejlepších univerzitách světa otevře českým studentům také ve školním roce 2015/2016 projekt Univerzity Nadace The Kellner Family Foundation. Žádosti o příspěvek mohou do sedmého ročníku grantového programu nadaní studenti podávat do 31. května 2015.

University of Oxford, University of Cambrige, Yale College či Massachusetts Institute of Technology (MIT) – i na takové univerzity zamíří v příštích dnech studenti, kteří získali stipendia v rámci projektu UNIVERZITY, který již šestým rokem organizuje Nadace The Kellner Family Foundation. Převážně na zahraničních univerzitách může v novém akademickém roce díky stipendiím Nadace studovat 57 studentů z České republiky.

  Archiv aktualit

Blogy

Monika | 27. 07. 2015 | Velký dík Nadaci The Kellner Family Foundation

Pomocí tohoto příspěvku bych chtěla vyjádřit velký dík Nadaci The Kellner Family Foundation. Díky ní jsem dostala šanci na splnění jednoho ze svých velkých životních snů.

Martin | 24. 07. 2015 | Epilog

Podle rosniček včerejších zpráv BBC má dnes být zamračeno a možná i pršet, již v 6 ráno mě však budí sluneční paprsky a drozdi.

Michal | 22. 07. 2015 | To druhé místo

Právě se nacházím na šestitýdenním táboře PROMYS pro mladé matematiky v Oxfordu. Program je zaměřený na teorii čísel a mým úkolem je pomáhat středoškolákům organizovat víkendový program a příležitostně přednášet. Vlastně je nás pět, co máme tohle na starosti.

  Všechny blogy