Tea Vulasová

* 1999

Střední škola:

OPEN GATE – gymnázium a základní škola, absolvováno 2019

Vysoká škola/Univerzita:

Tilburg University, Nizozemsko, obor Human Resource Studies: People Management (BSc), od roku 2019

e-mail:

tea.vulasova@gmail.com

Nejoblíbenější předměty

psychologie, jazyky

Cíle

Ráda bych v budoucnu zakončila bakalářské studium na Tilburg University a vzdělání si doplnila o magisterské studium v oblasti coachingu či happiness managementu. Mezi mé sny rozhodně patří procestovat Asii a zbytek Evropy. Ráda bych si zdokonalila francouzštinu a začala se učit nizozemsky a španělsky. Co se mé kariéry týče, chtěla bych v budoucnu pracovat v oblasti managementu lidských zdrojů.

Zájmy

Sborový zpěv, cestování, jóga

Představení studenta

Narodila jsem se a vyrůstala jsem v Opočně, kde jsem do 5. třídy navštěvovala ZŠ a ZUŠ. Své rodné město jsem ale v jedenácti letech opustila, protože jsem do primy nastoupila na gymnázium Open Gate v Babicích, kde jsem mohla studovat za laskavého příspěvku Nadace The Kellner Family Foundation.  Studium jsem úspěšně zakončila IB maturitou na jaře roku 2019.

Byly to hodiny psychologie právě na Open Gate, které mě přivedly k rozhodnutí studovat management lidských zdrojů. Začalo mě zajímat, co motivuje lidi k práci, jestli by šlo s okolím lépe komunikovat nebo jak se to stane, že někdo kvůli pracovním podmínkám vyhoří. Vybrala jsem si právě Tilbrug University, protože nabízí zaměření na trh práce Evropské unie, kde bych se ve svém profesním životě ráda pohybovala.

Tea Vulasová
Zpět na hlavní stránku

Probíhá ověření zadaných údajů. Nezavírejte, prosím okno prohlížeče a vyčkejte na dokončení.