Naši stipendisté| Nikola Jaškeová

Nikola Jaškeová

* 1994

Střední škola

Osmileté gymnázium OPEN GATE, absolvováno 2013

Vysoká škola

Vysoká škola hotelová, Praha, od roku 2013

Nejoblíbenější předměty

Theory of Knowledge, zeměpis, český jazyk, anglický jazyk

Cíle

Ráda bych v životě byla pyšná na to, co jsem dokázala. Mým hlavním cílem je v současné době především dostudovat jak tříleté bakalářské, tak i navazující dvouleté magisterské studium oboru destinace cestovního ruchu na Vysoké škole hotelové v Praze.

Zájmy

hudba, přátelé, rodina, četba a po dvouleté pauze bych se znovu ráda vrátila k tancování

Představení studenta

V roce 2005 jsem dostala šanci, která se neodmítá. Byla to možnost začít studovat osmileté gymnázium Open Gate a naučit se perfektně anglicky. Jediné co scházelo k tomu, aby mě přijali, byly přijímací zkoušky. Tak jsem to zkusila a světe div se, ono to vyšlo. Byla jsem součástí třídy, která jako první v historii školy vystudovala celých osm let.

Během studia na Open Gate jsem měla jedinečnou možnost nejen načerpat spoustu informací, potkat mnoho neuvěřitelně nadaných lidí a pár opravdových přátel, ale především se věnovat rozvoji své osobnosti. Zde jsem také našla vnitřní motivaci jít dál na cestě za úspěchem a rozhodla jsem se pokračovat ve studiu na vysoké škole. Díky podpoře Nadace The Kellner Family Foundation jsem 16. září 2013 nastoupila na prezenční studium zimního semestru a tímto si splním svůj sen. Teď už zbývá jen vynaložit veškeré své usilí a dotáhnout to do konce. A já vím, že to nevzdám.

Nikola Jaškeová
Zpět na hlavní stránku