Naši absolventi| Ondřej Sitta| Konec další kapitoly
2. července 2014 Ondřej Sitta

Konec další kapitoly

Zhruba před měsícem jsem dopsal závěrečné zkoušky, dokončil všechny univerzitní projekty a odevzdal bakalářskou práci.

Už mi tak jen chybí diplom v ruce a moje čtyřleté bakalářské studium bude oficiálně u konce. Jen je škoda, že mi o chloupek utekla jednička. Červen je teď pro mě měsícem, kdy si můžu trochu vydechnout a načerpat energii na další etapu svého života. Naštěstí počasí přeje, takže si člověk může připadat jako na dovolené. Pravidelně hraji tenis, udržuji si dobrou fyzičku a užívám si sluníčka.  

Ve svém minulém článku jsem zmínil, že se v bakalářské práci zabývám hledáním cest, jak prorazit dnešní přesycené marketingové prostředí. Diagram níže je grafickým výsledkem mého pátrání. Zmiňuji ho proto, že společně s rokem stráveným v Austrálii, předurčil moji budoucí profesní kariéru, kterou vidím právě v oblasti marketingu. Možností uplatnění je v Anglii spoustu, takže vše nasvědčuje tomu, že tu minimálně ještě pár let zůstanu. Upřímně už se těším na to, až nabyté znalosti za ty poslední čtyři roky studia zúročím v praxi.  Pokud by někoho zajímalo, jaké to je na University of Exeter, co představuje studium na „Business School,“ případně jak probíhá hledání práce po univerzitě, rád se se všemi o svoje zkušenosti podělím.  

Závěrem bych rád poděkoval Nadaci The Kellner Family Foundation za finanční podporu, která mi umožnila jak studium na gymnáziu Open Gate, tak na univerzitě v Exeteru. Díky štědrosti druhých jsem si mohl splnit své sny a dosáhnout excelentního vzdělání. Děkuji. Všem těm, kteří tuto cestu teprve začínají přeji hodně štěstí a úspěchů.

(Foto ze závěrečné skupinové prezentace – „Strategic Management, Boeing Project“)  

„Bachelor of Arts with Honours in Management and Leadership with International Study with proficiency in German Class II Division I“


 

Všechny články

Zpět na hlavní stránku

Probíhá ověření zadaných údajů. Nezavírejte, prosím okno prohlížeče a vyčkejte na dokončení.