Naši absolventi| Ondřej Sitta| Konec další kapitoly
2. července 2014 Ondřej Sitta

Konec další kapitoly

Zhruba před měsícem jsem dopsal závěrečné zkoušky, dokončil všechny univerzitní projekty a odevzdal bakalářskou práci.

Už mi tak jen chybí diplom v ruce a moje čtyřleté bakalářské studium bude oficiálně u konce. Jen je škoda, že mi o chloupek utekla jednička. Červen je teď pro mě měsícem, kdy si můžu trochu vydechnout a načerpat energii na další etapu svého života. Naštěstí počasí přeje, takže si člověk může připadat jako na dovolené. Pravidelně hraji tenis, udržuji si dobrou fyzičku a užívám si sluníčka.  

Ve svém minulém článku jsem zmínil, že se v bakalářské práci zabývám hledáním cest, jak prorazit dnešní přesycené marketingové prostředí. Diagram níže je grafickým výsledkem mého pátrání. Zmiňuji ho proto, že společně s rokem stráveným v Austrálii, předurčil moji budoucí profesní kariéru, kterou vidím právě v oblasti marketingu. Možností uplatnění je v Anglii spoustu, takže vše nasvědčuje tomu, že tu minimálně ještě pár let zůstanu. Upřímně už se těším na to, až nabyté znalosti za ty poslední čtyři roky studia zúročím v praxi.  Pokud by někoho zajímalo, jaké to je na University of Exeter, co představuje studium na „Business School,“ případně jak probíhá hledání práce po univerzitě, rád se se všemi o svoje zkušenosti podělím.  

Závěrem bych rád poděkoval Nadaci The Kellner Family Foundation za finanční podporu, která mi umožnila jak studium na gymnáziu Open Gate, tak na univerzitě v Exeteru. Díky štědrosti druhých jsem si mohl splnit své sny a dosáhnout excelentního vzdělání. Děkuji. Všem těm, kteří tuto cestu teprve začínají přeji hodně štěstí a úspěchů.

(Foto ze závěrečné skupinové prezentace – „Strategic Management, Boeing Project“)  

„Bachelor of Arts with Honours in Management and Leadership with International Study with proficiency in German Class II Division I“


 

Všechny blogy

Zpět na hlavní stránku