Naši absolventi| Michaela Zemachová

Michaela Zemachová

* 1997

Střední škola

osmileté gymnázium Open Gate (absolvováno v roce 2016)

Vysoká škola

The University of Edinburgh, UK (od roku 2016)

E-mail

michelle.zemach@gmail.com

Nejoblíbenější předměty

psychologie, dějepis, angličtina

Cíle

Získat kvalitní vzdělání během studia na University of Edinburgh, které mi umožní efektivně pracovat se znevýhodňovanými skupinami a pomoci těmto komunitám.

Zájmy

hra na hudební nástroje, zpěv, divadlo, přátelé, historie

Představení studenta

Narodila jsem se v Brně, ale většinu svého dětství jsem prožila v Jablonci nad Nisou, kde jsem také v roce 2003 nastoupila do první třídy. Už od malička jsem se věnovala hře na různé hudební nástroje a zpěvu, ale tajně jsem toužila vystudovat medicínu na pařížské Sorbonne.

Do primy jsem nastoupila na jablonecké gymnázium Dr. Randy, ale když se naskytla možnost přejít do sekundy na gymnázium Open Gate, neváhala jsem. Na Open Gate jsem strávila 7 let díky štědré podpoře Nadace The Kellner Family Foundation. Nadace mi pomohla získat nejen jedinečné vzdělání a dokončit gymnázium s českou maturitou a IB diplomem, ale také všeobecný rozhled, díky kterému jsem se mohla rozvíjet.

I když mě má vášeň k hudbě neopustila, mé cíle se změnily ze studia medicíny na l'Université Paris-Sorbonne na studium Social Work na University of Edinburgh ve Skotsku. Věřím, že tento obor mi poskytne vše, co potřebuji, abych mohla pomáhat lidem, kteří to nejvíce potřebují. Proto jsem vděčná Nadaci The Kellner Family Foundation, že naopak pomohla mně ke splnění těchto cílů.

Michaela Zemachová

2016

Zpět na hlavní stránku

Probíhá ověření zadaných údajů. Nezavírejte, prosím okno prohlížeče a vyčkejte na dokončení.