Naši absolventi| Eva Robert (Musilová)

Eva Robert (Musilová)

* 1993

Střední škola

Osmileté gymnázium OPEN GATE, absolvováno 2012

Vysoká škola

3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy, obor Všeobecná medicína, ČR, zahájeno 2012

E-mail

10musilova@opengate.cz

Nejoblíbenější předměty

biologie, chemie

Cíle

Úspešně vystudovat obor General Medicine a stát se lékařkou. Ráda bych také získala zahraniční zkušenosti v oboru, které by obohatili české zdravotnictví.

Zájmy

sport, rodina, zdraví, četba

Představení studenta

Pocházím z Vysočiny, konkrétně z malého městečka jménem Přibyslav, kde jsem po dobu pěti let navštěvovala základní školu. Mé studium pokračovalo na víceletém gymnáziu v Havlíčkově Brodě. Poslední dva roky středoškolského studia jsem strávila na unikátní škole Open Gate. Hlavním důvodem, proč jsem se rozhodla pro tuto změnu, byla touha vyrovnat se mezinárodnímu standartu a získat IB Diplom. Tento sen se mi splnil a já mohla pokračovat ve zdolávání dalšího snu, na kterém jsem začala pracovat už během posledního roku studia na Open Gate.

Od října 2011 jsem totiž začala navštěvovat přípravné kurzy na lékařskou fakultu. Mé úsilí se vyplatilo a já se v červnu dostala hned na dvě lékařské fakulty, nakonec jsem si vybrala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a obor General Medicine. Open Gate mi dalo ješte jednu unikátní šanci a to studovat obor v anglickém jazyce - společně s mezinárodními studenty. Důvodem proč jsem se rozhodla studovat v cizím jazyce, je přiblížení mému dalšímu snu - strávit část studia lékařství na zahraniční univerzitě.

Mimo studium se snažím pravidelně věnovat sportu, jelikož jsem si v poslední době oblíbila zdravý životní styl. Poslední půlrok bohužel zanedbávám hru na housle, které jsem se více jak osm let věnovala pravidelně. Dále je mým koníčkem četba, rodina a vaření.

Eva Robert (Musilová)
Zpět na hlavní stránku

Probíhá ověření zadaných údajů. Nezavírejte, prosím okno prohlížeče a vyčkejte na dokončení.