Robert Bihary

* 1998

Střední škola:

Gymnázium Open Gate, absolvováno roku 2018

Vysoká škola:

CEVRO Institut, Praha, tříletý obor Právo v obchodních vztazích, zahájeno 2018, předpokládané dokončení v roce 2021 titulem Bc
PF UK kurz CŽV (2018)

E-mail:

robert339@seznam.cz

Nejoblíbenější předměty

ekonomie, španělština, tělesná výchova

Cíle

Mezi mé cíle patří všestranné rozvíjení mé osobnosti. Nejdříve bych chtěl úspěšně absolvovat studium práva na vysoké škole. Chtěl bych se stát podporou pro ostatní, stejně jako bylo dopřáno podpory mně, když jsem to potřeboval. Chci ukázat, že lidé s vnitřní motivací a podporou z okolí mohou dosáhnout i neobyčejných cílů. Jelikož toužím všestranně se rozvíjet, rád bych se do budoucna věnoval mým zájmům a dále posouval své hranice.

Zájmy

Fyzická aktivita pro mě vždy byla mým největším koníčkem. Vyzkoušel jsem již mnoho sportů a aktivit jako je fotbal, free-running, softball, taekwondo atd., ale mým největším zájmem z této oblasti je fitness. Mám rád zdravý životní styl, baví mě přátelé a miluju překonávat sám sebe. Mezi mé zájmy patří i cestování. Dále chci umět zachovat chladnou hlavu a zbožňuju relax, a proto je meditace také mým koníčkem.

Představení studenta

Narodil jsem se v Ústí nad Labem. Od pěti let jsem vyrůstal v dětském domově v Jablonném v Podještědí. V roce 2010 jsem díky finanční podpoře Nadace The Kellner Family Foundation začal studovat na osmiletém gymnáziu Open Gate. Tato možnost v mnohých směrech změnila můj život a značně ovlivnila můj pohled na svět. Úspěšně jsem zakončil studium na Open Gate českou maturitou a IB certifikáty z angličtiny, španělštiny a ekonomie. Díky Open Gate jsem poznal skvělé lidi, měl jsem možnost věnovat se svým zájmům a odnesl jsem si mnoho nezapomenutelných zážitků. Nyní mohu nadále díky Nadaci The Kellner Family Foundation pokračovat ve studiu a plnit si své sny.

Robert Bihary
Zpět na hlavní stránku

Probíhá ověření zadaných údajů. Nezavírejte, prosím okno prohlížeče a vyčkejte na dokončení.