Revan Rangotis

* 1998

Střední škola: 

English College in Prague, absolvováno 2018

Vysoká škola/Univerzita:

University of Oxford, UK, obor Biomedical Sciences, od roku 2018

Aktuální e-mail:

frodo71@atlas.cz

Nejoblíbenější předměty

Biologie, chemie, psychologie

Cíle

V Oxfordu jsem se inspiroval hned na několika frontách, co se týče potenciálních akademických cílů. Už dlouhé roky jsem se chtěl stát neurovědcem, ale byly to až dlouhé konverzace se staršími spolužáky a profesory, které mě nasměrovaly tím správným směrem. Plánuji se nadále věnovat výzkumu v různých laboratořích a jednoho dne si třeba i zkusit doktorské studium ve stejném oboru, který dělám teď.

Zájmy

Mezi mé zájmy patří, mimo akademickou sféru, sporty, třeba tenis, a o něco méně fyzicky náročné koníčky jako například šachy. Kromě toho se rád učím cizí jazyky, včetně španělštiny a němčiny.

Představení studenta

Absolvoval jsem střední školu the English College in Prague v roce 2018, za štědré podpory Jana Barty, a úspěšně složil IB zkoušky se čtyřmi Higher Level předměty, včetně psychologie, matematiky a biologie. V roce 2018 jsem nastoupil na University of Oxford, první ročník ukončil s ekvivalentem červeného diplomu a plánuji v roce 2021 odcházet s titulem Bachelor of Neuroscience. Díky detailnímu, ale zároveň náročnému IB programu (v celé jeho šíři), jsem se naučil jak se pohybovat v akademické sféře a díky pracovním zkušenostem z ústavů AV ČR jsem byl přijat ke studiu v Oxfordu.

Revan Rangotis
Zpět na hlavní stránku

Probíhá ověření zadaných údajů. Nezavírejte, prosím okno prohlížeče a vyčkejte na dokončení.