Michael Sova

* 1993

Střední škola

International School of Prague, Praha

Vysoká škola

Imperial College London, UK

E-mail

michalpso@gmail.com

Nejoblíbenější předměty

Moje nejoblíbenější předměty jsou fyzika a matematika. Angličtinu zvládám vcelku dobře také, i když psát eseje je někdy mnohem větší nuda než řešit příklady :).

Cíle

Můj cíl je dokončit Masters Degree na Imperial College of London v oboru chemického inženýrství. Po škole budu pravděpodobně pracovat na doktorátu, záleží na finanční situaci po čtyřech letech.

Zájmy

Rád hraji na kytaru, mám kapelu, se kterou vymýšlím různé věci, skládáme písničky, hrajeme v klubech. Bohužel zpěvák je teď v Anglii, tak musím najít někoho jiného na zástup. Snažím se hrát fotbal alespoň jednou týdně. Baví mě číst knihy.

Představení studenta

Jmenuji se Michael Sova a narodil jsem se v Praze. Už jako dítě jsem se zajímal o vědu, takže jsem věnoval hodně svého času matematice, fyzice, chemii atd. V dnešní době většina mých spolužáků a vrstevníků neví, co budou dělat v budoucnu. Mladí lidé mají nepřebernou spoustu možností, z kterých je těžké si vybrat. Já pevně věřím, že Inženýrství je pro mě ta správná volba, z hlediska ekonomického i mých osobních důvodů. Po náročném procesu International Baccalaureate čekám na výsledky testů, které by měly vyjit za šest dnů. Velmi děkuji Nadaci The Kellner Family Foundation za podporu, která mi pomůže dosáhnout mých bližších, ale i vzdálených cílů.

Michael Sova
Zpět na hlavní stránku

Probíhá ověření zadaných údajů. Nezavírejte, prosím okno prohlížeče a vyčkejte na dokončení.