Denisa Nová

* 1996

Střední škola

osmileté gymnázium Open Gate, ČR, absolvováno 2016

Vysoká škola

Vysoká škola chemicko-technologická, zahájeno 2016

Nejoblíbenější předměty

chemie, angličtina, tělocvik

Cíle

Raději si zadávám krátkodobé cíle, u kterých jsem si jistá, že jich chci dosáhnout. Momentálně je mým hlavním cílem dosáhnout vysokoškolského vzdělání v oboru chemie. Jediným mým cílem, který považuji za celoživotní, je ničeho nelitovat.

Zájmy

K mým zájmům patří zejména pohybové aktivity, tudíž sporty všech druhů, ovšem k srdci mi nejvíce přirostl florbal, fotbal a atletika. Dále si ráda přečtu zajímavou literaturu, jako třeba Jane Austenovou nebo Paula Coelho, při čtení nejčastěji poslouchám klavírní koncerty, které se čas od času pokusím lehce napodobit svou hrou na daný nástroj. Za svůj poslední výrazný zájem považuji počítačové hry, které mi vždy slouží jako účinná relaxace.

Představení studenta

Narodila jsem se v českém městě piva, v Plzni, a na Open Gate jsem studovala díky vášnivému nadšení své maminky a Nadaci The Kellner Family Foundation, která mě podporovala celých sedm let, co jsem tam strávila, za což jsem jí neskonale vděčná.

Už od malička jsem byla rodinou vedena ke sportu, což se také odrazilo na mých mimoškolních aktivitách, kde převažovaly vždy právě sporty. Ovšem sport pro mě není jen koníčkem, ale i způsobem jak odbourat stres a udržet se v psychické pohodě. Právě díky němu jsem se lehce udržela v klidu celý květen 2016, kdy jsem psala maturitní a IB zkoušky, proto považuji sport za velmi výhodnou zálibu, která mi pomůže jak při studiu na vysoké škole, tak i v mém budoucím zaměstnání.

Za jeden z mých největších úspěchů (mimo maturity) považuji splnění ceny vévody z Edinburghu a to jak bronzové tak i stříbrné úrovně.

Jako obor svého studia jsem si vybrala chemii, jelikož už v prvním roce, kdy jsem se ji začala učit, mi přirostla k srdci a za celé ty roky mě nezklamala, jsem si tedy téměř jistá, že mě zájem o ni neopustí ani v budoucnu.

 
 

Denisa Nová
Zpět na hlavní stránku

Probíhá ověření zadaných údajů. Nezavírejte, prosím okno prohlížeče a vyčkejte na dokončení.