Alžběta Novosadová

* 1998

Střední škola:

Gymnázium Open Gate, absolvováno roku 2018

Vysoká škola:

CEVRO Institut, tříletý obor Hospodářská politika, zahájeno 2018, předpokládané dokončení v roce 2021 (Bc.), 2023 (Mgr.)

E-mail:

alfabety7@gmail.com

Nejoblíbenější předměty

anglický jazyk, globální politika, environmentální vědy

Cíle

Mým hlavním cílem je úspěšné studium na vysoké škole a její zakončení titulem Mgr. Dalším cílem je najít povolání, které mě bude naplňovat a ve kterém využiji své schopnosti. Ráda využiji všech příležitostí, které se mi naskytnou, jako například stáže a podobně.

Zájmy

běh, jóga, výtvarné umění, četba, kreativní psaní, debata, návštěva divadel a galerií, cestování, vaření, trénování mého psa Mia, čas strávený s přáteli a rodinou

Představení studenta

Narodila jsem se v Benešově u Prahy a celý život vyrůstala ve městě Vlašim. V páté třídě jsem se dozvěděla o gymnáziu Open Gate a rozhodla se zkusit štěstí. Díky štědré podpoře Nadace The Kellner Family Foundation jsem na Open Gate studovala celých 8 let. Open Gate mě naučilo samostatnosti, hodnotám a pomohlo mi uvědomit si, co je pro mě důležité a čemu se chci ve svém životě věnovat. Své studium na Open Gate jsem zakončila českou maturitou a IB certifikáty z anglického jazyka, environmentálních věd a globální politiky. Během posledního roku na Open Gate jsem se rozhodovala, kam povedou mé další kroky a věřím, že vysoká škola CEVRO Institut byla pro mě ta správná volba. Jsem velice vděčná, že díky podpoře Nadace The Kellner Family Foundation mohu studovat na škole, která opravdu nabízí to, co jsem hledala.

Alžběta Novosadová
Zpět na hlavní stránku

Probíhá ověření zadaných údajů. Nezavírejte, prosím okno prohlížeče a vyčkejte na dokončení.